
MagSafe Power Bank 10000 mAh Бездротовий Magnetic Повербанк (20W і 10000 мАч) Ультратонкий Essager УМБ (зарядний пристрій)
- Немає в наявності
- Код: 385
925 ₴
+380 (98) 983-82-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MagSafe Power Bank 10000 mAh Бездротовий Magnetic Повербанк (20W і 10000 мАч) Ультратонкий Essager УМБ (зарядний пристрій)
Основні параметри УМБ:
- Бренд: ESSAGER
- Модель: ES-D017
- Місткість батареї: 10000 mAh
- Функція бездротової зарядки MagSafe
- Функція бездротової зарядки Magnetic Wireless Charger
- Технологія швидкого заряджання Power Delivery (PD)
- Magnetic force: N52
- Вхідні порти: USB Type-C
- Вихідний порти: USB Type-C
- Одночасна зарядка: до 2 пристроїв
- Індикація: Цифровий дисплей із рівнем заряду
- Підходить для зарядки: телефонів, планшетів, електронних книг, навушників, годинників
- Тип батареї: Li-Pol (Літій-полімерна)
- Колір корпусу:
- Розміри: 108.4*66*13.5 мм
- Матеріал корпусу: ABS+PMMA+ Алюмінієвий сплав
Технічні характеристики УМБ:
- Вхід Type-C: 5V/2A; 9V/2A; 12V/1.67A
- Вихід Type-C: 5V/2A; 9V/2A; 12V/1.67A
- Output Wireless 5W/7.5W/10W/15W
В асортименті магазину також є:
- Повербанк на 10000 mAh
- Повербанк на 20000 mAh
- Бездротовий MagSafe Повербанк на 5000 mAh
- Бездротовий MagSafe Повербанк на 10000 mAh
- Міні Умб Повербанк на 5000 mAh
Можливість одночасно заряджати 2 пристрої: за допомогою Type-C виходу та технологія MagSafe

Power Bank оснащений дисплеєм, що відображає поточний рівень заряду

Портативний зарядний пристрій з ультратонким корпусом та компактними розмірами

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Бездротова зарядка, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108.4 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 13.5 мм |
- Ціна: 925 ₴






