
УМБ Power Bank 20000 mAh 22,5 W (Повербанк з індикацією заряду 22,5 Вт) зарядний пристрій 20000 мАч Essager
- Немає в наявності
- Код: 383
1 049 ₴
+380 (98) 983-82-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ Power Bank 20000 mAh 22,5 W (Повербанк з індикацією заряду на 22,5 Вт) зарядний пристрій на 20000 мАч Essager
Основні характеристики:
- Бренд: ESSAGER
- Модель: ES-D016
- Місткість: 20000 mAh
- Колір: Чорний (в наявності також є Білий, уточнюйте у менеджера)
- Вхідні порти: Micro-USB, USB Type-C
- Вихідний порти: USB Type-C, USB-A, lightning кабель, Type-C кабель
- Індикація: Цифровий дисплей із індикатором рівня заряду
- Технологія швидкого заряджання Power Delivery (PD)
- Два вбудовані кабелі: lightning і Type-C
- Одночасна зарядка: до 4 пристроїв
- Підходить для зарядки: Навушників, Планшетів, Годинників, Електронних книг, Мобільних телефонів
- Тип батареї: Li-Pol (Літій-полімерна)
- Розміри: 150*66*30 мм
- Вага: 408 г
- Матеріал: АБС+ПК
Технічні параметри:
- Вхід Type-C та Micro USB: 5V/2A; 9V/2A; 12V/1.5A (18W Max)
- Вихід Type-C: 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.67A (20W Max)
- Вихід USB-A: 4.5V/5A; 5V/4.5A; 9V/2A; 12V/1.5A (22.5W Max)
- Вихід кабель Type-C: 4.5V/5A; 5V/4.5A; 9V/2.22A; 12V/1.67A (22.5W Max)
- Вихід кабель IP lightning: 5V/2A (10W Max)
У нас в асортименті також є:
- Повербанк на 10000 мАг
- Повербанк на 20000 мАг
- Бездротовий MagSafe Power Bank на 5000 мАг
- Бездротовий MagSafe Power Bank на 10000 мАг
- Міні Умб на 5000 mAh
Цей портативний зарядний пристрій оснащений двома вбудованими lightning та Type-C кабелями.

Повербанк із цифровим дисплеєм та індикатором рівня заряду

Умб Power Bank на 20000 мАг, з можливість одночасно заряджати до 4 девайсів

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | micro USB, USB Type-A, USB Type-C, Apple Lightning |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка, Вбудований кабель, Наскрізна зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | Lightning |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 408 г |
- Ціна: 1 049 ₴







