
Сумка-холодильник 68л (ізотермічна термосумка) для продуктів та напоїв (51*35*38 см)
- Готово до відправки
- Код: 342
699 ₴
625 ₴
Термосумка на 68л (изотермическая) сумка холодильник для еды и пикника (51*35*38 см)
В наявності є сумки різного об'єму:
Сумка-холодильник призначена для зберігання продуктів у охолодженому/нагрітому стані.
Для збільшення тривалості ефекту охолодження бажано використовувати ізотермічні контейнери.
Термосумка незамінна в поході та пікніку, але може бути використана для транспортування продуктів в офіс, додому, на дачу.
Після використання ізотермічна сумка компактно складається і не займає багато місця.
Сумку-холодильник можна мити вологою мочалкою, змоченою в мильній воді, а також, при необхідності, зовнішню поверхню можна почистити нещільною щіткою.
Щоб продукти довше залишалися теплими/холодними, бажано дотримуватись наступних рекомендацій:
- Продукти повинні бути вже нагрітими/охолодженими
- Уникати потрапляння прямих сонячних променів
- Не відкривати сумку без потреби
Для продовження ефекту холодильника рекомендується використовувати спеціальні акумулятори холоду.
Це невеликі пластикові контейнери, наповнені холодоагентом – гель, силіконовий або сольовий розчин.
Контейнер слід охолодити в морозильній камері і вкласти в сумку перед виходом з будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 68 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 51 см |
- Ціна: 625 ₴




