
Термосумка на 38л (ізотермічна) сумка холодильник для їжі та пікніка (43*29*31см)
- Немає в наявності
- Код: 341
499 ₴
Термосумка на 38л (ізотермічна) сумка холодильник для їжі та пікніка (43*29*31 см)
В наявності є сумки різного об'єму:
Термосумка призначена для зберігання продуктів у охолодженому/нагрітому стані.
Для збільшення тривалості ефекту охолодження рекомендується використовувати ізотермічні контейнери.
Сумка-холодильник незамінна в поході та пікніку, але може бути використана для транспортування продуктів додому, в офіс або на дачу.
Після використання сумка-холодильник компактно складається і не займає багато місця.
Сумку-холодильник можна протирати вологою губкою, змоченою в мильному розчині, при необхідності зовнішню поверхню можна почистити нещільною щіткою.
Щоб продукти довше залишалися теплими/холодними, бажано дотримуватись наступних рекомендацій:
- Продукти повинні бути вже нагрітими/охолодженими
- Уникати потрапляння прямих сонячних променів
- Не відкривати сумку без потреби
Для продовження ефекту холодильника можна використовувати спеціальні акумулятори холоду, які продаються в будь-якому магазині і коштують не дорого.
Це невеликі пластикові контейнери, наповнені холодоагентом – гель, силіконовий або сольовий розчин.
Контейнер слід охолодити в морозильній камері і вкласти в сумку перед виходом з будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 38 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 43 см |
- Ціна: 499 ₴




