
Термосумка через плече для їжі та напоїв 10л (26*17*24см)
- Готово до відправки
- Код: 651
549 ₴
499 ₴
-9%
+380 (98) 983-82-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильна термосумка через плече для їжі та напоїв 10л (26*17*24см) для ланчу та подорожей
Потовщена портативна сумка для пікніка, походу на природу та носіння їжі на обід та роботу
- Завдяки спеціальному ременю сумку можна носити не тільки в руці, а й повісити на плече.
- Продукти можна зручно розсортувати завдяки наявності декількох відділів.
Переносна термосумка справляється із зберіганням їжі та напоїв як у охолодженому, так і нагрітому станах.
Для довшого зберігання їжі в охолодженому стані слід користуватися акумуляторами холоду або пляшками з льодом. Рекомендується поміщати акумулятори та пляшки у термосумку перед виходом з дому.
Протирати термосумку можна вологою ганчірочкою, змоченою в мильному розчині, а зовнішні стінки можна чистити нещільною щіткою
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 10 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 26 см |
- Ціна: 499 ₴







