
Термосумка на плече для їжі та продуктів на 22л (33*26*26 см)
- Готово до відправки
- Код: 650
849 ₴
799 ₴
-6%
+380 (98) 983-82-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка на плече для їжі та продуктів на 22л (33*26*26 см) для пікніка та обідів
Двошарова містка сумка для ланчу, пікніка та подорожей з ременем для носіння сумки через плече
- Сумку можна носити як на плечі за допомогою спеціального ременя, так і в руці, тримаючи за ручку.
- У сумці є кілька відділів для зручнішого зберігання їжі
Дана холодильна термосумка відмінно допоможе у зберіганні продуктів як у охолодженому, так і нагрітому стані.
Для максимально тривалого зберігання продуктів в охолодженому вигляді рекомендується використовувати спеціальні акумулятори холоду, заповнені холодоагентом - гель, силіконовий або сольовий розчин. Рекомендується поміщати акумулятори безпосередньо в сумку перед виходом з дому.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 22 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 33 см |
- Ціна: 799 ₴



