
Термосумка 24л холодильник для продуктів (33 х 20,5 х 35,5см)
- Готово до відправки
- Код: 501
399 ₴
369 ₴
-8%
+380 (98) 983-82-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка 24л холодильник для продуктів і напоїв (33 х 20,5 х 35,5см)
Термосумка потрібна для зберігання продуктів у теплому чи холодному вигляді.
Для продовження ефекту охолодження продуктів рекомендується застосовувати спеціальні холодильні акумулятори, які є у будь-якому магазині.
Це невеликі пластикові контейнери, наповнені холодоагентом – гелем, силіконовим чи сольовим розчином.
Контейнер слід тримати в морозилці і класти в сумку перед виходом з будинку.
Сумка легко складається і не займає багато місця.
Сумку-холодильник можна протирати вологою ганчіркою, змоченою в мильному розчині, а зовнішню поверхню почистити нещільною щіткою.
Щоб продукти залишалися теплими/холодними якомога довше, слід дотримуватися таких рекомендацій:
- Продукти повинні бути спочатку охолодженими або гарячими
- Уникайте потрапляння сонячних променів
- Не відкривайте сумку без потреби
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 24 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 20.5 см |
| Висота | 35.5 см |
| Глибина | 33 см |
- Ціна: 369 ₴




