
Термосумка на 35л сумка холодильник для їжі та продуктів (41*26*33см)
- Готово до відправки
- Код: 495
410 ₴
360 ₴
-12%
+380 (98) 983-82-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка на 35л ізотермічна сумка холодильник для їжі та продуктів на пікнік (41*26*33см)
Термосумка холодильник необхідна для зберігання продуктів у охолодженому чи нагрітому стані.
Ви можете використовувати спеціальні акумулятори холоду або пляшки з льодом для збереження холоду всередині сумки
Сумка-холодильник відмінно підійде для походу та пікніка, а також для поїздки на роботу чи дачу.
Сумка компактно складається і не займає багато місця.
Її можна протирати вологою губкою, змоченою у мильному розчині, а зовнішню поверхню можна почистити нежорсткою щіткою.
Щоб продукти довше залишалися теплими/холодними, бажано:
- Щоб продукти спочатку були нагрітими/охолодженими
- Уникати потрапляння сонячних променів
- Не відкривати сумку без потреби
- Контейнер холоду слід охолодити в морозильній камері та вкласти в сумку перед виходом з дому.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 35 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 41 см |
- Ціна: 360 ₴







