
Акумулятор (батарея) для пилососу Xiaomi Viomi s9 (V-RVCLMD28), Roidmi eve plus (1С605EUW), Lydsto R1 (HD-STYTJ-B03 та HD-STYTJ-W0
- Готово до відправки
- Код: 484
1 749 ₴
1 699 ₴
-3%
+380 (98) 983-82-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Li-ion акумулятор (батарея на 5200 mAh, XJT-2P4S-5200) для робота пилососу Xiaomi Viomi s9 (V-RVCLMD28), Roidmi eve plus (1С605EUW), Lydsto R1 (HD-STYTJ-B03 та HD-STYTJ-W03), Roidmi EVA (SDJ06RM)
Технічні параметри:
- Місткість – 5200 mAh
- Потужність - 74.88 Wh
- Напруга - 14.4 V
- Модель – XJT-2P4S-5200
Акумулятор підходить до наступних моделей роботів-пилососів Сяомі:
- Viomi s9 (V-RVCLMD28A)
- Xiaomi Lydsto R1 (HD-STYTJ-B03/HD-STYTJ-W03)
- Roidmi EVE Plus (SDJ01RM, 1С605EUW)
- Roidmi EVA (SDJ06RM)
| Основні | |
|---|---|
| Вид запчастини | Акумулятор |
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 74.88 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Колір | Синій |
| Призначення | Для робота-пилососа |
| Користувальницькі характеристики | |
| для моделі Xiaomi Viomi | S9 (V-RVCLMD28A) |
| для моделі Xiaomi Roidmi | EVE Plus (1С605EUW), EVA (SDJ06RM) |
- Ціна: 1 699 ₴


